SATURDAY
CRICKET
WEST OF ENGLAND
PREMIER LEAGUE
Glos/Wilts One: Devizes v Colwall; Redmarley v Hatherley & Reddings.
Glos/Wilts One 2nd XI: Colwall II v Devizes.
Glos/Wilts Two 2nd XI: Woodmancote II v Redmarley II.
CRUSADER WORCESTERSHIRE
COUNTY LEAGUE
Division One 1st XIs: Alvechurch & Hopwood v Eastnor; Ombersley v Brockhampton.
Division One 2nd XIs: Eastnor II v Alvechurch & hopwood II; Brockhampton II v Ombersley II.
Division Two 1st XIs: Malvern v Bromyard; Pedmore v Barnards Green; Worcester Nomads v Netherton.
Division Two 2nd XIs: Barnards Green II v Pedmore II; Bromyard II v Malvern II; Netherton II v Worcester Nomads II.
Division Four 1st XIs: Claverley v Hanley Castle & Upton II.
Division Four 2nd XIs: Hanley Castle & Upton II v Claverley II.
Division Five: Barnards Green v Stone.
Division Six: Droitwich Spa v Barnards Green; Hewell v West Malvern
Division Seven: Colwall v Ombersley.
Division Eight: Worcester Nomads v Netherton.
FLINT & COOK MARCHES LEAGUE
Division One: Canon Frome v Talgarth.
Division Three: Ledbury v Kington; Garnons II v Colwall III.
Division Four: Bosbury v Presteigne; Bartestree v Canon Frome.
Division Five: Eastnor v Lads Club.
Division Six: Bishops Frome v Ledbury II.
Division Seven: Shire Bulls v Brockhampton.
BOWLS
Ledbury Mixed v Malvern Victoria Mixed; Littleton Ladies v Malvern Victoria Ladies; Churchdown Mixed v Eastnor Mixed; Bank House Mixed v Inkberrow Mixed.
SUNDAY
CRICKET
npower village championship
Round Three replay: Colwall v Feckenham.
COUNTY GIRLS' LEAGUE
Herefordshire U13s v Wales U13s (at Colwall, 1pm).
CLUB MATCHES
Malvern v Dumbleton; Avoncroft v Worcester Nomads; Worcester Nomads II v Crowle.
BOWLS
Lydney Mixed v Ledbury Mixed; Eastnor Mixed v Tewkesbury Mixed; Bank House Mixed v County Ground Mixed.
BANK HOLIDAY MONDAY
CRICKET
CRUSADER WORCESTERSHIRE
COUNTY LEAGUE
Division One 1st XIs: Eastnor v Astwood Bank; Brockhampton v Chaddesley Corbett.
Division One 2nd XIs: Astwood Bank II v Eastnor II; Chaddesley Corbett II v Brockhampton II.
Division Two 1st XIs: Barnards Green v Worcester Nomads; Bromyard v Cookley; Harborne v Malvern.
Division Two 2nd XIs: Cookley II v Bromyard II; Malvern II v Harborne II; Worcester Nomads II v Barnards Green II.
CLUB MATCHES
Colwall v BBC; Colwall II v Ormskirk.
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules hereComments are closed on this article