DAN Lavender and Mark Phillips scored four goals each as Mostyn Rangers U-17s thrashed Bewdley FC 16-0 in Stourport and District Boys Football League.

Alex Taffe added a hat-trick, Gary Bruford two goals and there was one each for Rob Shaw, Nathan Warrington and Ben Vanes.

Mostyn jumped to the top of the table.

In the U-16s, Burlish Olympic's Glen Coyle scored a hat-trick to help his team to a 5-1 victory over the side in penultimate place - Henwick Youth.

U-12: Soccer Scene 1, Blakedown 99 2; Nunnery Merlins 6, Kinver Colts 1.

U-12 Cup semi-finals: Nunnery Wood Colts 1, Burlish Olympic 0; Wribbenhall Wasps 3, Droitwich Spa 2.

U-13: Bewdley FC 0, Mostyn Rangers 1; Worcester Saints 0, Ferndale Youth 1; Droitwich Spa 1, Perdiswell Braves 5.

U-14: Worcester City 6, Meadow Park 2; Malvern Wanderers 2, Kingswinford Colts 1; Halesowen Town 2, Perrywoods FC 8; Halesowen Falcons 0, County Rgrs 5.

U-15: Halas Hawks 0, Mostyn Rangers 2; St Francis Colts 2, Perrywoods FC 3; Brandhall Colts 0, Soccer Scene 5; West Hagley FC 8, County Sports 0; Malvern Wdrs 8, Halesowen Falcons 1.

U-16: Perrywoods FC 1, Wribbenhall Wasps 3; Penn Colts 0, Meadow Park 1; Evesham Utd 1, Worcester City 2; Worcester City 3, Evesham United 0; Henwick Youth 1, Burlish Oly 5; St Johns Tigers 4, Kinver Colts 1; Kinver Colts 0, St Johns Tigers 5; Worcester Colts 1, Malvern Town 2.

U-17: Mostyn Rangers 16, Bewdley FC 0; Ferndale Youth 2, Droitwich Spa 0.

Youth League

James Spragg's hat-trick helped St John's Tigers U-10s beat Mostyn Rangers 4-2 in a Wyre Forest derby match.

U-8: Mostyn Rangers 0, Worcester Colts 4; Mostyn Rangers Youth 2, Bewdley B 4; Meadow Park P, Kidderminster Lions P; Ferndale Youth 3, Droitwich Spa Lions 1; Bewdley A 1, Droitwich Spa 4.

U-9: Arboriginals 2, Droitwich Spa Athletic 2; Bewdley A P, Burlish Olympic Red P; Droitwich Ravens 6, Bewdley B 0; Droitwich Darts 0, Burlish Olympic Blue 1; Kidderminster Lions 3, St Johns Tigers 1; Ferndale Youth 0, Worcester Colts 5; Kinver Colts 0, Mostyn Rangers 3.

U-10 Div Two: Coombs Wood 1, Droitwich Packers 0; Kidderminster Youth 1, Mostyn Rangers 2; St Johns Tigers 4, Mostyn Rangers Youth 2.

U-10 Cup: Bewdley Severns 2, Nunnery Juniors 3; Areley Kings 5, Burlish Oly 0; Nunnery Colts 0, Droitwich Spa Back-Up 4; Ferndale Colts 0, Ferndale Flyers 1.

U-11 Div One: Ferndale Youth 1, Droitwich Magpies 0; Worcester Colts 0, Bewdley Town 9; Droitwich Kestrels 2, Ferndale Flyers 3.

U-11 Div Two: Northwick Boys 2, Cookley Colts 0; Droitwich Cheetahs 0, Droitwich Jaguars 4; Droitwich Lions 4, Droitwich Tigers 1; Kidderminster Athletic A P, Arboriginals P; Kidderminster Lions Youth 4, Kidderminster Athletic B 0.

U-11 Cup: Bewdley Youth 3, Brierley Hill East 0; Nunnery Eagles 6, Meadow Rovers 0; Brierley Hill West 4, Mostyn Rangers 2; Cookley Cobras 1, Dines Green Devils 7.